Hogart: usługi ASP

Spółka Hogart wprowadziła do swojej oferty nową usługę dla segmentu B2B. Firma będzie oferować klientom internetowy dostęp do części funkcji systemu wspomagającego zarządzanie SunSystems.

Spółka Hogart wprowadziła do swojej oferty nową usługę dla segmentu B2B. Firma będzie oferować klientom internetowy dostęp do części funkcji systemu wspomagającego zarządzanie SunSystems. Jego producentem jest angielska firma Systems Union. Od 1 października z nowej usługi korzystać będzie firma Gist. Spółka ta specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu rozwiązaniami logistycznymi. Gist stworzył dla restauracji Pizza Hut i KFC system umożliwiający składanie internetowych zamówień na produkty przez każdą z restauracji obu sieci na terenie Polski. W przyszłości Gist planuje udostępnić system także innym swoim klientom. Całość systemu będzie eksploatowana i zarządzana od strony technicznej przez spółkę Hogart.

Sprzęt obsługujący Com2Sun działa w oparciu o Data Center. Użytkownik usługi musi zainstalować u siebie komputer pełniący rolę "Com2Sun Gateway" - jednostka ta jest odpowiedzialna za komunikację pomiędzy serwerami Com2Sun a serwerem SunSystems. Com2Sun działa na systemie MS Windows NT lub Windows 2000 na platformie Intela. Użytkownik koncowy do pracy z Com2Sun potrzebuje jedynie dostępu do Internetu i komputera z zainstalowaną przeglądarką MS Internet Explorer w wersji 5.0 lub wyższej.

Zobacz również:

  • Włoska firma opracowała własną wersję Pegasusa

Hogart planuje w przyszłości rozbudować system Com2Sun, tak aby mógł współpracować z innymi systemami zarządczymi np. JDEdwards lub klasy ERP oraz RP Human Resources & Payroll.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200