Hiperkonwergencja – technologia dla Data Center

Aby optymalnie spełniać swoje zadania, współczesne centra danych muszą się nieustannie modernizować i rozwijać, stawiając czoła coraz to nowym wyzwaniom. Jednym z nowych rozwiązań, które przychodzą z pomocą, jest hiperkonwergencja. Powstała z myślą o dynamicznie zmieniającym się świecie, w którym ważne są niezawodność, płynność działania i ochrona przed zagrożeniami z internetu. Po wprowadzeniu przynosi wymierne i natychmiast odczuwalne korzyści. A jakie konkretnie? Tego właśnie można się dowiedzieć, biorąc udział w specjalnych warsztatach.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Za ich organizację odpowiada NTT Ltd. –firma znajdującą się w rankingu „top 5 czołowych dostawców usług IT na świecie”. Jest największym globalnym integratorem rozwiązań bezpieczeństwa i działa w 57 krajach. Przygotowane przez nią warsztaty powinny zainteresować wszystkich przedstawicieli biznesu, którzy chcą zmniejszyć wydatki w obszarze H/W i IT, przy jednoczesnym zachowaniu lub zwiększeniu dotychczasowej wydajności. Technologia ta może stać się solidnym fundamentem dalszego rozwoju firmy.

Czego dowiesz się podczas warsztatów?

Podczas warsztatów można uzyskać podstawowy poziom wiedzy na temat hiperkonwergencji. Eksperci NTT Ltd. wyjaśnią, czym jest to rozwiązanie oraz w jaki sposób możesz wykorzystać je w swoim biznesie. Ale samo omawianie teoretyczne to nie wszystko. Aby pokazać, w jaki sposób hiperkonwergencja pomoże w uniknięciu awarii oraz zmianie lub rozbudowie środowiska DC, w ramach warsztatów odbędzie się Laboratorium HyperFlex. Zostanie tam przetestowane w praktyce osiem różnych scenariuszy demonstracyjnych – każdy z nich ukierunkowany na odmienną tezę. Wśród nich znajdują się między innymi takie, jak migracja VM, test „co można wyłączyć/wyjąć z HX, aby nadal działał?” oraz wykorzystanie narzędzi Cisco do optymalizacji środowiska pracy. Dzięki temu zobaczysz na własne oczy, jak wygląda hiperkonwergencja „od kuchni” i w bezpośrednim działaniu.

Dlaczego warto wziąć udział?

Korzyścią z udziału w warsztatach jest nie tylko podstawowa wiedza z zakresu hiperkonwergencji, ale również możliwość natychmiastowego rozwiązania wszystkich wątpliwości. Obecni na miejscu eksperci z NTT Ltd. odpowiedzą na każde pytanie, a Ty przekonasz się, dlaczego wprowadzenie tego rozwiązania do Twojego biznesu wpłynie na zwiększenie efektywności, satysfakcji użytkowników, pomoże w osiągnięciu celów oraz transformacji biznesu na wyższy poziom. Pomoże to wydajnie w staniu się konkurencyjnym na rynku oraz pozwoli na skuteczne budowanie zaufania do Twojej firmy.

Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

Warsztaty odbędą się w czwartek, 16 stycznia 2020 w warszawskiej siedzibie NTT Ltd. na ulicy Siennej 73.

Zapraszamy do rejestracji.