HTC Evo 3D zawita do Europy

HTC Evo 3D, jeden z niedawno zaprezentowanych topowych smartfonów tajwańskiego producenta pojawi się nie tylko na rynku amerykańskim. Jak zapowiedział francuski oddział firmy, smartfon ze stereoskopowymi funkcjami pojawi się także w Europie pod tą samą nazwą.

HTC Evo 3D to jeden z nowych smartfonów zapowiadanych dotychczas wyłącznie na rynek amerykański. Nowy smartfon z serii Evo był zapowiadany wyłącznie jako produkt dostępny u operatora Sprint. Jak się okazuje najnowszy model zostanie skierowany także na Stary Kontynent.

Informacja o sprzedaży Evo 3D na rynku europejskim pojawiła się na Twitterze francuskiego oddziału HTC. Jest prawie pewne, że urządzenie zagości także w innych krajach, być może także w Polsce.

Zobacz również:

  • Użytkownicy Androida mogą się wkrótce zdziwić
  • HTC powraca do produkcji smartfonów - czy wykorzysta szansę?

HTC Evo 3D jest jednym z topowych smartfonów tajwańskiego producenta. Urządzenie wyposażono w 4,3-calowy ekran pojemnościowy i dwurdzeniowy procesor taktowany aż na 1,2GHz. Evo 3D posiada dwie umieszczone obok siebie kamerki (każda po 5 megapikseli) i i umożliwia nagrywanie obrazu 3D (technologia stereoskopowa) w jakości 720p oraz zwykłych filmów w jakości Full HD (1080p).

Smartfon będzie pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android Gingerbread (2.3). Jego premiera na rynku amerykańskim przewidziana jest na tegoroczne wakacje. Możliwe, że w tym samym okresie Evo 3D pojawi się także w Europie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200