HPE Primera – pamięć masowa nowej generacji

Hewlett Packard Enterprise wprowadził do oferty nowe pamięci masowe HPE Primera. Są to pamięci klasy podstawowej (primary storage) przeznaczone do obsługi krytycznych aplikacji w firmach. Ich architektura została zaprojektowana od podstaw i jak twierdzą przedstawiciele HPE jest to zupełnie nowa generacja urządzeń wykorzystująca między innymi mechanizmy sztucznej inteligencji, które pozwoliły na bezprecedensowe zagwarantowanie przez producenta 100-procentowej dostępności danych przechowywanych w systemie HPE Primera.

W każdej firmie, niezależnie od swojej wielkości czy branży, pracują aplikacje o znaczeniu krytycznym. Platforma pamięci masowej obsługująca te aplikacje ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i wprowadzania innowacji, a co za tym idzie – zwiększenia przewagi nad konkurencją.

Działowi informatycznemu trudno jest jednak nadążyć za wymaganiami zarówno nowych, jak i dotychczasowych aplikacji o znaczeniu krytycznym, ponieważ jest pochłonięty udostępnianiem zasobów, rozwiązywaniem problemów oraz obsługą infrastruktury.

Rezygnacja z niezawodności na rzecz elastyczności nie wchodzi w grę - potrzebna jest pamięć masowa klasy korporacyjnej, która pozwoli działowi informatycznemu szybciej wprowadzać innowacje. Pamięć masowa, która działa autonomicznie, przewiduje potencjalne problemy i im zapobiega oraz zapewnia bardzo niskie opóźnienia dla każdej aplikacji.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy na konferencję HPE Primera - Nowa era inteligentnego przechowywania danych, która odbędzie się już 24.10.2019 w w restauracji STIXX Bar & Grill na placu Europejskim 4A w Warszawie.

Przeczytaj jakie rozwiązania wprowadziła firma Hewlett Packard Enterprise do nowych pamięci masowych. Dlaczego zasługują one na miano systemu nowej generacji? Dlaczego HPE zdecydowało się na gwarancję 100-procentowej dostępności danych, a przede wszystkim jakie cechy nowej pamięci ułatwiają szybkie wdrożenie, zasadniczo zmniejszają pracochłonność i koszty obsługi systemu oraz zapewniają wieloletnią ochronę inwestycji w sprzęt?

10 najważniejszych powodów, dla których warto kupić macierz dyskową HPE Primera

W każdej firmie, niezależnie od swojej wielkości czy branży, pracują aplikacje o znaczeniu krytycznym. Platforma pamięci masowej obsługująca te aplikacje ma kluczowe znaczenie...