HP promuje laserowy kolor

Odpowiedzią HP po wejściu Della na rynek drukarek jest wprowadzenie do sprzedaży szeregu nowych urządzeń drukujących. Ofertę firmy poszerzyła teraz seria tanich kolorowych drukarek laserowych.

HP promuje laserowy kolor

HP LaserJet 1500L

LaserJet 1500 to jedno z najtańszych tego typu urządzeń na rynku. Drukarka wyposażona w 16 MB pamięci RAM i port USB 2.0, zapewnia rozdzielczość 600 x 600 dpi przy druku w czerni jak i w kolorze. Sugerowana cena podstawowego modelu wynosi 3999 zł brutto. Wersja wzbogacona o dodatkowy podajnik na 250 arkuszy papieru kosztuje 4999 zł.

HP uzupełnia również ofertę profesjonalnych urządzeń do druku. LaserJet 9000L mfp to wielofunkcyjny system dla przedsiębiorstw. Drukarka ta umożliwia druk i kopiowanie monochromatyczne z szybkością do 40 str/min oraz skanowanie w kolorze i rozsyłanie cyfrowych dokumentów w ramach grup roboczych. LaserJet 9000 wyposażona jest w serwer druku HP Jetdirect 615n. Zakładane miesięczne obciążenie drukarki to 300 tys. stron. Koszt urządzenia przekracza 15 tys. USD.

Zobacz również:

  • Nowe drukarki MFP Sharp - tanie i wydajne drukowanie dla MŚP
  • Sharp: Mamy przepis na ekologiczny i bezpieczny druk!
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200