Gwarantowana zgodność

Testy przeprowadzone przez niezależną organizację Tolly Group potwierdziły, że rutery WAN firmy 3Com serii Router 3000 i Router 5000 bez problemów współpracują z ruterami Cisco 1750.

Gwarantowana zgodność
Tolly Group przyznał wymienionym powyżej ruterom 3Com certyfikat „Tolly Verified”, co oznacza, że produkty te są zgodne z powszechnie obowiązującymi standardami sieciowymi oraz mogą współpracować z podobnymi węzłami sieci 1750 produkowanymi przez Cisco.

Testy Tolly Verified (weryfikujące takie specyfikacje, jak: IP V1 i V2, IP OSPF, IPX, VRRP, 802.1p/Q, IP multicast i VPN) to nowy sposób potwierdzania zgodności urządzeń ze sprzętem innych firm i wspierania rynku w przechodzeniu na nowe, rozwijające się standardy przemysłowe.

Zobacz również:

  • Cisco opuści rynek rosyjski
Gwarantowana zgodność
3Com Router 5000 to rutery średniej wielkości; Router 3000 to mniejsze routery, przeznaczone do obsługi zdalnych instalacji sieciowych. Są to dwie pierwsze serie nowych ruterów, które zostały wprowadzone na rynek przez 3Com 2003 r. Routery kontrolują przepływ danych między węzłami w sieci WAN, wspierają funkcje z Quality of Service (QoS) oraz mechanizmy klasyfikacji ruchu, które są niezbędne w przypadku wdrażania konwergentnych sieci przesyłających głos. Rutery obsługują też połączenia VPN oraz szyfrują dane, zapewniając sieci wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wszystkie wyniki testów i szczegóły metodologii przeprowadzania testów Tolly Group są dostępne na stronie:http://www.tolly.com .

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200