Grupa MTP wybrała system ERP firmy Soneta

Grupa MTP (specjalizująca się w organizowaniu wystaw i imprez targowych w Europie Środkowo-Wschodniej) wdraża do użytku system klasy ERP zaprojektowany przez polską firmę Soneta. Za wdrożenie systemu oraz dostosowanie do potrzeb konkretnego środowiska pracy odpowiada firma InfoConsulting.

Grafika: Jack Moreh/freerangestock

Soneta jest producentem oprogramowania działającym na tym rynku od 20 lat. Firma jest twórcą wielojęzycznego systemu ERP TRIVA, który pozwala integrować procesy operacyjne i finansowe obsługujące przedsiębiorstwa. Interfejs został tak zaprojektowany, aby optymalizować działania związane z tym procesem.

InfoConsulting specjalizuje się w transformacji cyfrowej. To jedna z najszybciej rozwijających się firm konsultingowych. Wdrożenie obejmie wszystkie najważniejsze obszary funkcjonowania Grupy MTP, między innymi: sprzedaż i zakupy, kadry i płace, finanse i księgowość oraz zarządzanie projektami

Zobacz również:

  • Arm docenione przez Wall Street

Komentując to wydarzenie Maciej Korasiak (dyrektor ds. informatyki Grupy MTP) mówi: „Grupa MTP to lider wśród organizatorów imprez targowych. Nasza firma cały czas się rozwija, dlatego potrzebuje nowych rozwiązań technologicznych, które usprawnią zarządzanie nią. Wdrożenie nowego systemu w tak dużej firmie jak nasza jest trudne, dlatego skorzystaliśmy z usług firmy InfoConsulting. Wierzymy, że zrozumienie procesów, w połączeniu z nowoczesnym technologicznie systemem takim jak TRIVA, zwiększy efektywność naszych działań i ułatwi nam pracę. Wdrożenie ERP TRIVA to kolejny krok w digitalizacji procesów naszej firmy”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200