Grupa Ericpol poszukuje 200 pracowników

Połowa nowych pracowników ma być zatrudniona w Łodzi i Krakowie. Kolejna setka specjalistów znajdzie zatrudnienie w oddziałach we Lwowie i w Brześciu. Rekrutacja prowadzona jest m.in. w Polsce, Szewcji i na Ukrainie. Wzrost zatrudnienia ma związek z realizacją dużej liczby projektów.

W tej chwili najbardziej poszukiwani są specjaliści telekomunikacyjni, programiści C++ i Java oraz architekci oprogramowania na platformy mobilne. "Pracę znajdą u nas także absolwenci studiów technicznych, którzy chcą budować swoją karierę w sektorze IT" - mówi odpowiedzialna za rekrutację Katarzyna Kmak-Tendera. "Doceniając kompetencje naszych ukraińskich sąsiadów, zdecydowaliśmy się zaprosić do współpracy większą liczbę studentów ostatnich lat i absolwentów uczelni technicznych. Kluczowa jest chęć zdobycia nowych doświadczeń w oparciu o technologie naszych klientów i znajomość języka angielskiego" - dodaje.

Ericpol Telecom jest jednym z największych polskich eksporterów usług i oprogramowania dla branży telekomunikacyjnej. Rocznie realizuje nawet kilkaset projektów. Firma posiada oddziały w Łodzi, Krakowie i Warszawie. Spółki zależne mają siedzibę w Szwecji, na Ukrainie i Białorusi. Obecnie wszystkie spółki grupy Ericpol Telecom zatrudniają ok. 800 osób.


TOP 200