Google Cloud Days – spotkanie przedsiębiorców i inżynierów w nowym biurze Google!

Computerworld

Konferencja Google Cloud Days, organizowana przez partnera Google Cloud – firmę FOTC, to wydarzenie przyciągające przedsiębiorców i inżynierów.

Spotkanie odbędzie się 26-27 września w warszawskiej siedzibie Google w The Warsaw HUB.

Znane marki dzielą się doświadczeniem i wiedzą

Swoim doświadczeniem podzielą się praktyce, eksperci pracujący na co dzień w takich firmach jak: Revolut, Vue Storefront, Grupa WP, LPP, czy Ramp Network.

Konferencja jest wydarzeniem darmowym, podzielonym na dwa równoległe bloki tematyczne: dla przedsiębiorców i inżynierów.

W ramach ścieżki dla przedsiębiorców poruszone zostaną tematy istotne dla osób zarządzających firmami, poświęcone m.in. tematyce pracy hybrydowej, wykorzystania Google Workspace w codziennym zarządzaniu projektami, czy sposobach na finansowanie i optymalizację kosztów w Google Cloud Platform (GCP). Nie zabraknie przykładów z życia firm, które każdego dnia korzystają z chmury od Google.

Ścieżka przewidziana dla inżynierów pozwoli zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu zapobiegania cyberzagrożeniom, szybkiego tworzenia aplikacji z wykorzystaniem Firebase, czy rozwoju analityki w błyskawicznie rosnącym startupie.


Google Cloud Days – spotkanie przedsiębiorców i inżynierów w nowym biurze Google!


Co zyskasz biorąc udział w Google Cloud Days?

Biorąc udział w wydarzeniu Google Cloud Days dowiesz się, jak:

  • Skutecznie chronić przed wyciekami firmowe dane i analizować zagrożenia związane z bezpieczeństwem.
  • Zarządzać urządzeniami firmowymi i dbać o ich bezpieczeństwo podczas pracy hybrydowej.
  • Rozwijać i skalować startup w chmurze za pomocą rozwiązań Google Cloud.
  • Optymalizować koszty wykorzystania chmurowych technologii.
  • Od podstaw wdrożyć aplikację w chmurze.
  • Dobrać odpowiednie rozwiązania analityczne w firmie.

Co więcej, Google Cloud Days to nie tylko okazja do udziału w prelekcjach czy w networkingu, ale także możliwość przetestowania nowoczesnego sprzętu z systemem Chrome OS. Podczas wydarzenia nasi partnerzy z firm Lenovo, Logitech, Asus i Poly zaprezentują najnowsze zestawy do wideokonferencji Google Meet czy chromebooki, z których aktualnie korzystają tysiące firm pracujących w modelu zdalnym lub hybrydowym.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny na stronie internetowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]