Gigant z duchem start-upu

Letni sezon podcastów Computerworld dobiega końca. Prezentujemy ostatnią rozmowę serii Computerworld TOP200. Gregoire Nitot, prezes SII Polska opowie o swojej firmie i jej miejscu w cyfrowej zmianie Polski.

Gorące technologie, wygrzane rozwiązania, palące problemy i zarazem chłodne spojrzenie na transformację cyfrową – przez ostatnie 2 miesiące publikowaliśmy cykl rozmów z menedżerami firm technologicznych, przeprowadzone przy okazji tworzenia naszego dorocznego raportu Computerworld TOP200 (wszystkie podcasty letniego sezonu są dostępne w naszej strefie Tech Trends oraz TUTAJ, wraz z tradycyjnymi wywiadami przeprowadzonymi w ramach raportu).

Dziś zamykamy lato rozmową z Gregoirem Nitot.

SII w Polsce to już 15 lat historii. Przez ten czas z niewielkiej firmy, założonej przez Gregoire’a Nitot, SII wyrosło na największego dostawcę usług doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej, BPO i inżynieryjnych w Polsce, z zatrudnieniem ponad 5000 specjalistów i miliardem przychodów. Jak dziś zarządza się tak wielką firmą? Czy możliwe jest w dużej strukturze utrzymanie ducha start-upu sprzed 15 lat? Jak pozyskuje się nowych specjalistów IT i jak wzmacnia się ich identyfikację z organizacją? W tym podkaście Gregoire Nitot, prezes SII odpowie na te pytania, opowie też o swoich spostrzeżeniach na temat cyfryzacji i przyszłości rynku IT, a także zdradzi, co jest dla niego największym wyzwaniem w prowadzeniu firmy.

Zobacz również:

  • Bez ludzi nie ma sukcesu
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200