Gigant Philipsa w pełnym HD

W połowie kwietnia 2006 Philips wchodzi na polski rynek z nową linią monitorów. Flagowym produktem tej serii jest urządzenie o symbolu LCD Philips Brilliance 230WP7NS. Monitor o przekątnej ekranu 23 cale został opracowany z myślą o użytkownikach profesjonalnych, a jego rozdzielczość WUXGA 1920x1200 pozwala na wyświetlanie filmów zapisanych w standardzie HD 1080p.

Gigant Philipsa w pełnym HD

Monitor LCD Philips Brilliance 230WP7NS

Oprócz tego model ten spodoba się użytkownikom biurowym bowiem możliwe jest przeglądanie na raz dwóch pełnej wielkości kartek A4 - jedna obok drugiej, a kąt widzenia sięgający do 178 stopni zapewnia dobrej jakości obraz z każdego kierunku i z każdej pozycji. Monitor ten ma także bardzo krótkie czasy reakcji matrycy: 12 ms (8ms szary do szarego).

Użytkownik może ustawić wysokość monitora, obrócić go w dowolnym kierunku oraz regulować kąt jego nachylenia. W monitorze zainstalowano także 4 porty USB 2.0. System Smart Control pozwala użytkownikowi regulować ustawienia ekranu poprzez łatwe dostosowanie różnych opcji w bardzo logiczny sposób.

Monitor Philips Brilliance 230WP7NS będzie dostępny na rynku polskim w połowie kwietnia 2006 w sugerowanej cenie ok 5000 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200