Gigant LCD za rozsądną cenę

iiyama wprowadziła do oferty 20,1-calowy ekran LCD, który pracuje w rozdzielczości 1600x1200 pikseli. Urządzenie charakteryzuje się dobrymi parametrami użytkowymi, a wyróżnia się stosunkowo atrakcyjną ceną.

Gigant LCD za rozsądną cenę

iiyama ProLite E511S

Ponad półmetrowa przekątna (51 cm), niski czas reakcji (16 ms) to główne zalety tego wyświetlacza. Jasność (250 cd/m2) i kontrastu (400:1) powinny wystarczyć do komfortowej pracy.

Monitor został wyposażony w matrycę IPS, dzięki czemu zapewnia dużą wierność odwzorowania kolorów, nawet przy obserwowaniu ekranu pod większym kątem. Poza standardowym złączem D-Sub urządzenie posiada również cyfrowe wejście sygnału DVI-D. Monitor wyposażony jest dodatkowo w dwa 2-watowe głośniki.

Oprócz funkcji ustawień kontrastu, jasności, taktowania i fazy, monitor wyposażony jest również w funkcje reprodukcji barw sRGB oraz sprzętowej korekcji gamma (trzy tryby do wyboru).

Model z białą obudową posiada certyfikat TCO 03, a wariant czarny – TCO 99.

Sugerowana cena dla klientów końcowych wynosi 5399 zł za model z białą obudową (ProLite E511S-W) i 5499 zł za model z czarną obudową (ProLite E511S-W).

Informacje:

http://www.iiyama.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200