Giełda kryptowalut BingX w wersji 3.0

Firma BingX zaktualizowała swoją platformę do wersji 3.0, co ma służyć zwiększeniu konkurencyjności i ułatwić użytkowanie przez inwestorów.

Giełda kryptowalut BingX w wersji 3.0

Źródło: BingX

BingX.com to utworzona w 2018 roku międzynarodowa platforma handlu aktywami cyfrowymi, spot i instrumentami pochodnymi, która zapewnia skoncentrowany na użytkowniku i otwarty ekosystem z intuicyjnymi funkcjami handlu społecznościowego. Powstała w celu wzbogacenia całego sektora kryptowalutowego, BingX jest bezpiecznym, niezawodnym i przyjaznym dla użytkownika miejscem, w którym mogą oni handlować swoimi ulubionymi aktywami, takimi jak PLA, TRU, UMA, LOOT, CVC i USDT Coin. Platforma umożliwia użytkownikom zakup i handel kryptowalutami na większości giełd, dostarczając pojedynczą platformę, która spełnia wszelkie możliwe potrzeby. Funkcje handlu społecznościowego, takie jak Feed i Copy Trading, dodatkowo zwiększają wartość BingX.

Nowe funkcje obejmują integrację rynku kasowego (spot) i rynku kontraktów, dzięki której użytkownicy mogą jednocześnie przeglądać ulubione rynki obu typów. Dostęp do aktualnych warunków rynkowych w dowolnym momencie jest szczególnie przydatny dla profesjonalnych inwestorów.

Zobacz również:

  • Debiut Raspberry Pi na giełdzie
  • Aplikacja ChatGPT wkroczyła oficjalnie do sklepu Google Play

Firma BingX rozszerzyła również swoją listę kryptowalut w celu uwzględnienia najnowszych i najpopularniejszych coinów, a także pogłębiła wiedzę na temat ekonomii każdego z tokenów. Jednocześnie zoptymalizowano obsługę transakcji, aby ułatwić ich realizację. Dostępna jest także funkcja backtestingu, która umożliwia symulowanie efektów danej strategii transakcyjnej w historycznych warunkach rynkowych i pomagać inwestorom i graczom giełdowym w ocenie ich skuteczności.

Do pozostałych funkcji i aktualizacji platformy należą większy wyświetlacz arkusza zleceń i ogólnie odświeżony interfejs. Wszystkie nowo dodane funkcje i aktualizacje platformy mają na celu sprawienie, by prowadzenie transakcji stało się dla użytkowników przyjemniejsze. Inwestorzy mogą oczekiwać większej wydajności i płynności działania podczas realizowanych transakcji handlowych i interakcji za pośrednictwem BingX.

„Każda aktualizacja ma swój cel. Poprawa ogólnej wydajności platformy jest niezbędna, ponieważ zwiększa naszą konkurencyjność na rynku. Bierzemy pod uwagę prośby i sugestie naszych klientów i wprowadzamy odpowiednie modyfikacje” ‒ powiedział Elvisco Carrington, dyrektor ds. public relations i komunikacji w BingX.

Źródło: PRNewswire, BingX

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200