Gadu-Gadu z MTV

Komunikator internetowy Gadu-Gadu oraz stacja muzyczna MTV Polska rozpoczęły współpracę przy nowym programie Kontra. Od 7 listopada widzowie mogą rozmawiać z prezenterami MTV przez komunikator Gadu-Gadu.

Kontra to program MTV, w którym ścierają się ze sobą dwaj artyści lub motywy muzyczne. Nadawany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

Prezenterzy MTV będą na bieżąco komentować teledyski oraz odpowiadać na pytania widzów. Aby nawiązać kontakt z gospodarzami programu od wczoraj można skorzystać z Gadu-Gadu. Numer GG prezenterów MTV Polska to 9090. Odpowiedzi na najciekawsze pytania zadawane przez GG publikowane będą w wieczornym programie MTV.

- Komunikator internetowy zapewnia doskonałe możliwości interaktywnej rozmowy, w tym przypadku zapewnia widzom kontakt z prezenterami ich ulubionej stacji - mówi Piotr Pokrzywa, wiceprezes Gadu-Gadu Sp. z o.o. - Dotychczas stosowane formy kontaktu z widzami były albo jednokierunkowe i ograniczone tekstowo (sms), albo wiązały się z kosztami (telefon). Dzięki GG można rozmawiać do woli.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200