GTS: pamięć masowa i backup w chmurze

Operator telekomunikacyjny GTS Central Europe uruchamia dwie usługi oparte na chmurze (GTS Data Storage i GTS Backup), które pozwalają przechowywać oraz replikować dane. Obie usługi można skalować (od setek gigabajtów do wielu terabajtów) i GTS oferuje w zależności od potrzeb klientów różne poziomy wydajności.

GTS Data Storage to rozwiązanie do przechowywania danych, które można stosować z aplikacjami biznesowymi działającymi w ramach usług hostingowych GTS lub w zdalnych archiwach. Usługa GTS Data Storage jest oferowana w wersji podstawowej jako: współdzielone zasoby pamięci masowej (wariant TIER 1,2 lub 3; sieć SAN 10 Gb/s iSCSI). Na życzenie klienta GTS może dostarczyć usługę rozbudowaną GTS Data Storage Dedicated, w postaci: fizycznie wydzielonych zasobów pamięci masowej; dedykowanej sieci SAN (FC/iSCSI).

GTS Backup to rozwiązanie zapewniające backup danych ze wszystkich platform i systemów operacyjnych, a także umożliwiające odzyskiwanie i archiwizację danych. Usługa zapewnia ciągłość dostępu do biznesowych danych, które są przechowywane w centrum danych GTS albo we własnych serwerowniach klienta. Usługa jest oferowana w wersji standard (zarządza nią klient) i w wersji zarządzalnej (zarządzają nią wtedy inżynierowie GTS).

Zobacz również:

  • Ransomware zagraża ochronie zdrowia
  • Strategiczna współpraca NTT DATA Business Solutions i Beyond.pl

Produkty są dostępne dla klientów w całej Europie Środkowo-Wschodniej i są świadczone razem z umowami SLA, które gwarantują użytkownikom odpowiedni poziom usług.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200