Fujitsu World Tour 2014

Prezentacja najnowszych rozwiązań IT oferowanych przez Fujitsu adresowana głównie do przedstawicieli biznesu i administracji publicznej to temat konferencji Fujitsu World Tour 2014, która odbędzie się w maju w Warszawie.

Fujitsu World Tour 2014 jest elementem cyklu spotkań znanych wcześniej pod nazwą IT Future Roadshow, które w 2014 roku odbędą się w 12 krajach europejskich. W Polsce konferencja ta jest organizowana po raz czwarty, a w bieżącym roku odbędzie się 20 maja 2014 r w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Muranów.

Zdaniem przedstawicieli Fujitsu Polska: „World Tour 2014 to idealny sposób przedstawienia strategii firmy, kierunków rozwoju, produktów oraz rozwiązań kształtujących przyszłość IT”.

Zobacz również:

  • 2024 – czego spodziewać się od technologii?
  • Nvidia: GPU są lepsze do lokalnych zadań AI niż NPU

Spotkanie połączone będzie z pokazem i wystawą najnowszych rozwiązań oferowanych przez firmę, konkretnych wdrożeń jej rozwiązań w Polsce, a także sesjami tematycznymi prezentowanymi przez strategicznych partnerów Fujitsu: m.in. firmy Intel i Microsoft. Przewidywana liczba uczestników konferencji to ok. 500 osób.

W programie World Tour 2014 znajdują się prezentacje i sesje tematyczne:

- Trendy rewolucjonizujące IT w przedsiębiorstwach

- PalmSecure i inne przełomowe rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa dla firm

- Pokaz innowacji z japońskich laboratoriów Fujitsu

- 3 ścieżki tematyczne – technologia, biznes, case studies

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie Fujitsu World Tour 2014.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200