Francuski Auchan przygotował z Comarchem ofertę pre-paid

Auchan wprowadził nową ofertę pre-paid z bezprzewodowym dostępem do Internetu przy użyciu kart danych ([email protected]). Rozwiązanie stworzono w oparciu o wykorzystywany przez Auchan systemie bilingowym Comarch 3arts. Większość prac wdrożeniowych została wykonana przez krakowską firmę.

Auchan jest kolejnym zagranicznym operatorem, który zdecydował się na wdrożenie systemu bilingowego Comarch 3arts. Dotychczas korzystali z niego m.in. amerykańska firma Terra Telecommunications, bułgarski BTC Mobile w Bułgarii i kazachski Nursat. Usługa Auchan znana pod nazwą [email protected] to pierwsza tego typu oferta przedpłacona z dostępem do Internetu we Francji.

Comarch i Auchan Francja współpracują od 2006 roku. Projekty zrealizowane przez krakowską spółkę umożliwiły koncernowi m.in. rozpoczęcie świadczenia usług witrulanego operatora telefonii mobilnej MVNO. "Współpraca z Auchan daje nam wiele satysfakcji i przynosi obustronne korzyści. Auchan jest bardzo zadowolony z naszych profesjonalnych usług, czego przykładem jest długofalowa współpraca i zlecanie nam kolejnych projektów" - mówi Anna Filipiak, prezes zarządu Comarch Software AG.


TOP 200