Flowmon Networks rozwija zespół sprzedaży w Polsce

Sebastian Zamora został nowym dyrektorem ds. sprzedaży rozwiązań Flowmon Networks na rynku polskim oraz w krajach bałtyckich – Litwie, Łotwie i Estonii.

Sebastian Zamora ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży, które zdobył pracując w firmach dostarczających rozwiązania bezpieczeństwa IT. „Głównym zadaniem, które mi postawiono jest rozwój biznesu na rynku największych klientów ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klientów z sektorów Telco i ISP, ropy i gazu, przemysłu oraz szeroko rozumianych usług w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii” mówi Sebastian Zamora.

Flowmon Networks rozwija zespół sprzedaży w Polsce

Sebastian Zamora, dyr. ds. sprzedaży w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii w firmie Flowmon Networks. Źródło: Flowmon Networks.

Zespół Flowmon Networks w Polsce liczy obecnie cztery osoby, ale planowany jest jego dalszy rozwój. Firma odnotowuje na rynku polskim wzrost przychodów o około 30% rocznie i przewiduje utrzymanie tego trendu. Zainteresowanie produktami Flowmon związane jest z rosnącym znaczeniem bezpieczeństwa systemów IT, a także migracją do środowisk chmurowych.

Zobacz również:

  • Narzędzie wycinanie szybko usunie niepotrzebne fragmenty zdjęć

Flowmon Networks oferuje narzędzia służące do zarządzania i zabezpieczania sieci komputerowych. Wykorzystują one zaawansowane technologie monitorowania oraz analizowania zachowania sieci i udostępniają specjalistom z działów IT szczegółowych informacji o ruchu w sieci, które zapewniają kontrolę nad środowiskiem oraz umożliwiają eliminowanie potencjalnych zagrożeń.

Rozwiązania Flowmon wykorzystują protokoły NetFlow i IPFIX. Są przeznaczone dla korporacji, dostawców usług internetowych, organizacji rządowych, ale również małych i średnich firm. W Polsce z narzędzi Flowmon korzysta między innymi Orange. Oferowane przez Flowmon rozwiązania są polecane przez Cisco, Check Point i IBM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200