Flagowy projektor InFocus

Firma InFocus rozszerzyła swoją ofertę o urządzenie oznaczone symbolem LP810 – flagowy model projektora przeznaczonego do instalacji w dużych pomieszczeniach. Urządzenie pracuje w technologii LCD i generuje strumień światła o natężeniu 4100 ANSI lumenów.

Flagowy projektor InFocus
Natężenie hałasu wytwarzanego przez projektor to ok 35 dB. Współczynnik kontrastu wynosi 800:1, a równomierność rozświetlania powierzchni ekranu to ok 90%. Projektor przewidziano do pracy w dużych salach audytoryjnych i kinowych, również w tych, gdzie wykorzystuje się technikę tylnej projekcji (maksymalna przekątna prezentowanego obrazu przy standardowym obiektywie – 400”).

Urządzenie umożliwia regulację obrazu nie tylko w podstawowym zakresie (kontrast, jasność, kolor, tint i ostrość) ale posiada także cyfrową korekcję zniekształceń trapezowych w poziomie (+/-10 stopni) i w pionie (+/-40 stopni), cyfrową kontrolę ostrości obrazu, jak również rozbudowane układy regulacji kolorów (niezależna regulacja natężenia barw podstawowych, nasycenia oraz RGB tint). Ponadto projektor wyposażony jest w ProjectorNet – sieciowy system kontroli i sterowania parametrami projektora.

Urządzenie jest zgodne z szerokim spektrum standardów wideo: HDTV (do 1080i), NTSC, NTSC 4.43, PAL, PAL-M, PAL-N, PAL-60, SECAM.

Panel przyłączeniowy zawiera:

wejście komputerowe (RGB analogowe i cyfrowe) z przypisanym wejściem stereo audio, wejście composite/component video (3 x RCA), s-video z wejściem stereo audio, wejście composite/component video (5 x BNC) z wejściem stereo audio

gniazdo RS-232, USB i PS2 do kontroli i zarządzania urządzeniem.

Cena projektora InFocus LP810 to 8 500 USD netto.

Dystrybutor:

http://www.proaudio.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200