Exclusive Networks Poland doskonałym partnerem w zakresie backupu i bezpieczeństwa IT

Exclusive Networks Poland zapewnia wsparcie w zakresie bezpieczeństwa danych i cybersecurity dzięki swoim kompetencjom, kompleksowej ofercie i indywidualnemu podejściu.

Firma specjalizuje się m.in. w obszarze ochrony, dostępności i backupu danych oraz cyberbezpieczeństwie. Wspiera partnerów i ich klientów końcowych na każdym etapie współpracy, dzieląc się z nimi ekspercką wiedzą, organizując szkolenia, webinary, warsztaty techniczne oraz zapewniając doradztwo marketingowe. Współpracuje z renomowanymi producentami, oferując kompleksowe rozwiązania.

Projekty All of Backup i All of Security angażują integratorów, vendorów i dystrybutora w budowanie świadomości na temat bezpieczeństwa IT oraz ochrony danych. Firma rozwija kompetencje partnerów, pomaga im odnosić sukcesy na rynku oraz buduje i zacieśnia relacje między wszystkimi uczestnikami projektów.

Wokół backupu

All of Backup to inicjatywa edukacyjno-informacyjna, której celem jest promowanie dobrych praktyk w zakresie ochrony, dostępności i backupu danych. W ramach projektu eksperci Exclusive Networks Poland, producenci oraz integratorzy doradzają, rozwiązują problemy użytkowników oraz wspierają przy wyborze narzędzi.

All of Backup został zainicjowany w 2016 r. i koncentruje się na szeroko rozumianej edukacji rynku.

Dystrybutor organizuje spotkania dedykowane zarówno partnerom, jak i ich klientom końcowym, promuje sprawdzone rozwiązania i generuje zainteresowanie wśród użytkowników. Backup Friday to spotkania, podczas których dystrybutor, producenci i integratorzy rozwiązań IT pokazują użytkownikom, jak duże znaczenie w dzisiejszych czasach ma właściwy backup danych. Aktywne przekazywanie wiedzy pomaga zrozumieć działanie tego typu systemów oraz wybrać produkty dostosowane do własnych wymagań. Spotkania realizowane w tej formule odbywają się już od siedmiu lat i niezmiennie cieszą się popularnością wśród klientów. Ponadto partnerzy i ich klienci mają możliwość stałego podnoszenia kompetencji i zdobywania wiedzy podczas dedykowanych webinarów i szkoleń.

Na stronie backup.info.pl dostępne są ebooki, artykuły prasowe i komentarze eksperckie w zakresie oferowanych rozwiązań do backupu, zarówno w obszarze wiedzy technicznej, jak i biznesowej. Materiały edukacyjne pozwalają również zgłębiać informacje na temat trendów rynkowych i nowości branżowych.

Zaangażowani producenci: Arcserve, Commvault, ExaGrid, HPE, Huawei, Micro Focus, Pure Storage, Qualstar, Quantum, Veeam, Veritas, Storware.

Kompleksowo o cyberbezpieczeństwie

Projekt All of Security stanowi kompendium wiedzy o bezpieczeństwie IT. Skupia się na budowaniu wizerunku firmy jako eksperta w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz kreowaniu potrzeb użytkowników końcowych w zakresie wykorzystania oferowanych rozwiązań. Podnosząc kompetencje partnerów w tym obszarze, wspiera ich w poszerzaniu oferty dla klientów. Jednocześnie oferuje pomoc producentom w zwiększaniu rozpoznawalności ich marek oraz pozycjonowaniu wśród liderów rozwiązań security.

Przedsięwzięcie opiera się na czterech kluczowy obszarach działania. Pierwszym jest edukacja, gdzie profesjonaliści promują dobre praktyki i rekomendują najodpowiedniejsze rozwiązania w zakresie ochrony informacji. Drugi to marketing - wspólne planowanie i realizację działań promocyjnych, kampanii, warsztatów, szkoleń i innych wydarzeń. Cykl spotkań technologicznych SecurityTALKS to idealna okazja do rozmów z ekspertami prezentacji demo i autorskich LAB-ów. Specjaliści z Exclusive Networks Poland i producenci pomagają partnerom w identyfikowaniu potrzeb użytkowników końcowych oraz doborze skutecznych rozwiązań, wspólnie pracując nad projektami. W obszarze usług inżynierowie wspierają integratorów na każdym etapie wdrożenia.

Na stronie allofsecurity.pl zapoznać się można z artykułami, wywiadami, case study, raportami i aktualnościami. Jest to systematycznie aktualizowany serwis, promujący wiedzę, rozwiązania i ekspertów.

Zaangażowani producenci: BackBox, BeyondTrust, CrowdStrike, F5, Fortinet, Gigamon, Guardicore, Infoblox, Nozomi Networks, Proofpoint, Radware, Symantec (Broadcom), Tenable, ThriveDX, WatchGuard.


Podejście All Exclusive

- wspieranie parterów w ich rozwoju i pomoc w identyfikacji nowych możliwości biznesowych

- wskazywanie parterom wartość niszowych rozwiązań, często spełniających wyszukane wymagania i niekonwencjonalne zastosowania

- zaangażowanie w działania producentów budujące potrzeby użytkowników i docieranie z wiedzą na temat ich produktów

- inspirowanie vendorów w obszarze rozwoju ich portfolio, dostosowanego do oczekiwań rynku

- oferowanie klientom końcowym najlepszych rozwiązań i budowanie zaufania do nowoczesnego


Projekty All of Backup oraz All of Security, realizowane przez Exclusive Networks Poland, gwarantują dostęp do wykwalifikowanego zespołu ekspertów, szerokiej oferty oraz profesjonalnej wiedzy. Inicjatywy przyczyniają się do lepszego rozumienia potrzeb użytkowników, zagrożeń i sposobów zabezpieczania przed nimi.

Więcej informacji na temat Exclusive Networks Poland >>>

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]