Exatel podpisał umowę o współpracy z BT

Na jej mocy Exatel może oferować klientom w Polsce usługi BT w zakresie transmisji danych (MPLS) o zasięgu międzynarodowym. Firma jest pierwszym partnerem programu "BT Alliance" w Polsce.

Exatel dzięki porozumieniu chce rozszerzyć zakres usług dla dużych firm i instytucji oraz wejście na rynki zagraniczne. Firma buduje już sieci MPLS na terenie Polski. "Konsekwentnie dążymy do rozwoju oferty dla dużych podmiotów, chcąc zaoferować im najwyższej klasy, kompleksową usługę" - powiedział Zdzisław Nowak, prezes Exatela. "Umowa z BT umożliwia realizację potrzeb polskich klientów korporacyjnych w zakresie usługi MPLS działających na rynku międzynarodowym. Dostęp do infrastruktury BT w ponad 170 krajach świata otwiera szerokie możliwości" - dodał.

"Chcemy zaoferować polskim klientom dostęp do naszej globalnej sieci za pośrednictwem doświadczonego na krajowym rynku operatora " - powiedział Paweł Karłowski, szef BT Central and Eastern Europe. Firma otworzyła pierwsze biura w Europie Środkowo-Wschodniej w 1999 r. Obecnie, świadczy usługi dla ponad 350 przedsiębiorstw w tym regionie. Biuro sprzedaży BT w Polsce zostało otwarte w 2004 r. Program "BT Alliance" stworzono w 2008 r. Jego celem jest sprzedaż, dystrybucja oraz obsługa usług i rozwiązań BT oferowanych poprzez światową sieć partnerów. Program objął już swoim zasięgiem ponad 100 partnerów na świecie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200