Exact rozwija systemy mobilne dla platformy Windows Phone

Nowa aplikacja mobilna pozwala na korzystanie z wybranych funkcji systemu Exact Synergy za pośrednictwem urządzeń opartych na środowisku Windows Phone. Wcześniej udostępniono analogiczne aplikacje dla urządzeń firmy Apple oraz tych, opartych na środowisku Android.

Oprogramowanie Exact Synergy wspiera m.in. działania z zakresu zarządzania procesami, obiegiem dokumentów, a także relacjami z klientami. Obsługiwane są też działania z obszary zarządzania kapitałem ludzkim. Przedstawiciele producenta zapewniają, że wszystkie funkcje dostępne na urządzeniach mobilnych są zgodne z funkcjonalnością klasycznych wersji oprogramowania Exact Synergy. Dedykowane aplikacje mobilne jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników Exact Synergy i Exact Synergy Enterprise. Oprogramowanie klasy BPM przeznaczone jest przede wszystkim dla średnich i większych organizacji, które charakteryzuje wysoki poziom złożoności procesów biznesowych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200