Europa bez limitów w połączeniach

Zarejestrowane w Czechach przedstawicielstwo firmy Dyad Group, zajmujące się usługami telekomunikacyjnymi w technologii VoIP w Europie Centralnej, poinformowało o uruchomieniu taniego planu taryfowego 'Europa bez limitów'.

Nielimitowane połączenia telefoniczne z numerami w Polsce i krajach europejskich za abonament w wysokości 110 euro, zaoferowała firma Dyad. Plan taryfowy "Europa bez limitów" zaproponowany przez firmę w usłudze Dyad DigiPhone, umożliwia wykonywania nielimitowanych połączeń z numerami w Europie, Izraelu i Rosji, również z Polski.

W ramach planu użytkownik uzyskuje nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi w Austrii, Belgii, Republice Czeskiej, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Luksmeburgu, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rosji (Moskwa i Sankt Petersburg), Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Od roku firma oferuje takie nielimitowane połączenia z numerami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w ramach innego pakietu "Ameryka bez limitów" – również za miesięczny abonament w wysokości 110 euro.


TOP 200