Ericsson wyposaża TP SA

Ericsson i Telekomunikacja Polska podpisały kontrakt o wartości 2 mln euro.

Ericsson i Telekomunikacja Polska podpisały kontrakt o wartości 2 mln euro.

Umowa obejmuje dostawę i uruchomienie sieci routerów dostępowych IP a także szkolenie techniczne z zakresu instalacji, obsługi serwisu routerów oraz systemu zarządzania. Ericsson wykona także projekty dołączania routerów do sieci POLPAK-T oraz projekt koncepcji i zarządzania zgodnie z wymaganiami TP SA. Wart 2 mln euro kontrakt ma za zadanie podnieść jakość usług oferowanych przez POLPAK-T. Umowa została podpisana 25 stycznia 2001 r. a jej realizacja ma nastąpić do końca marca.

"Pewne jest, że dostarczony przez nas sprzęt wytrzyma lawinowo wzrastające zapotrzebowanie zarówno na nowe usługi, jak i pasmo w przeciągu najbliższych lat". - uważa Adam Wojtkowski, Dyrektor Handlowy firmy Ericsson. "Zakupiony przez Telekomunikację Polską sprzęt firmy Ericsson - AXI 580, jest obecnie szeroko stosowany w sieciach IP na całym świecie,” - dodał Krzysztof Trzewik, Dyrektor TP SA - "POLPAK".

Ericsson Polska

www.ericsson.pl

TP S.A.

www.tpsa.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200