Epson P-2000 - przenośny odtwarzacz i składnica plików multimedialnych

Epson P-2000 Portable Mediaplayer to przenośna pamięć o pojemności 40 GB i odtwarzacz multimedialny w jednym. Może on zapisywać obrazy, filmy i muzykę, a następnie odtwarzać je na ekranie Epson PhotoFine o przekątnej 3,8". Wbudowane czytniki kart pamięci czynią z tego urządzenia doskonałe narzędzie archiwizacyjne dla często podróżujących fotoamatorów.

Epson P-2000 - przenośny odtwarzacz i składnica plików multimedialnych

Epson P-2000

Technologia wyświetlacza Epson PhotoFine zapewnia rozdzielczość 212 punktów na cal. Wierne odtwarzanie kolorów i krótki czas reakcji mają być wyróżnikiem wbudowanego ekranu LCD. Pamięć o pojemności 40 GB pozwala na przechowywanie naprawdę pokaźnej biblioteki zdjęć, filmów i plików muzycznych. Jednorazowe naładowanie akumulatora wystarcza na około 3 godziny pracy. Epson P-2000 odczytuje zdjęcia bezpośrednio z kart CompactFlash i SD. Ponadto, zapisuje dane w dowolnych formatach, może więc służyć jako zewnętrzny twardy dysk. Obsługuje nawet dane obrazowe w formacie RAW.

"Odtwarzacz Epson P-2000 jest interesującym rozwiązaniem przede wszystkim dla profesjonalnych fotografów. To możliwość natychmiastowego zapisania cyfrowych zdjęć i oceny ich jakości na doskonałym wyświetlaczu" - powiedział Karsten Jahn, szef marketingu produktowego w Epson Deutschland. "Duży wyświetlacz PhotoFine tego odtwarzacza przewyższa nawet pod względem rozdzielczości wyświetlacze notebooków. To jednak tylko jedna z wielu możliwości zastosowań, jakie otwierają się przed tym produktem. Istnieje o wiele więcej pomysłów na wykorzystanie przenośnego nośnika danych i odtwarzacza mediów".

Zdjęcia zapisane w odtwarzaczu Epson P-2000 można drukować bezpośrednio na autonomicznych drukarkach Epson, jak również na dowolnych innych drukarkach za pośrednictwem komputera PC lub Mac.

Najważniejsze parametry

-multimedialne odtwarzanie zdjęć, muzyki i filmów

-płaski wyświetlacz TFT o przekątnej 3,8 cala (95 mm)

- pojemność pamięci 40 GB

-odtwarzanie muzyki (formaty: MP3 i ACC)

-odtwarzanie filmów (formaty: Motion JPEG i MPEG4)

-możliwość wykorzystania jako nośnika danych / zewnętrznego twardego dysku

-współpraca z telewizorem, monitorem lub projektorem przez złącze audio/wideo

-wbudowany głośnik monofoniczny

-bezpośrednia obsługa kart pamięci CompactFlash i SecureDigital (SD)

-Obsługa formatu RAW

-USB 2.0 High Speed

-3 godziny pracy bez ładowania akumulatora

-bezpośredni wydruk zdjęć w formatach 10 x 15 cm, DIN A4, 5" x 7" lub 4" x 6" na zgodnych drukarkach Epson

Urządzenie objęte jest roczną gwarancją.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200