Epson EMP-TW500 – specjalnie dla kinomana

Firma AVC wprowadza do swojej oferty projektor Epson EMP-TW500. To urządzenie wyposażone w panoramiczne matryce LCD o wysokiej rozdzielczości WXGA oraz procesor Faroudja nowej generacji.

Epson EMP-TW500 – specjalnie dla kinomana
Projektor Epson EMP-TW500 został oparty na 0,7-calowej polisilikonowej aktywnej matrycy TFT o rozdzielczości Wide-XGA (1280x720 pikseli).

Dzięki „panoramicznemu” współczynnikowi proporcji 16:9, projektor jest dobrze przystosowany do prezentacji filmów z płyt DVD. Jak na model LCD, EMP-TW500 oferuje bardzo wysoki kontrast –1200:1. Jasność to 1000 ANSI lumenów, jednak przy silnym zaciemnieniu pomieszczenia, można go obniżyć do poziomu 350 ANSI lumenów, co pozwala wydłużyć żywotność lampy do 3 tys. godzin. Szeroki kąt regulacji obiektywu w poziomie i w pionie zapewnia dużą swobodę w ustawieniu projektora względem ekranu. Na uwagę zasługuje również cicha praca – w trybie ekonomicznym poziom hałasu wentylatora nie przekracza 27 dB.

Wśród zastosowanych w najnowszym projektorze Epsona rozwiązań technologicznych, na pierwszy plan wybijają się nowoczesny procesor obrazu Faroudja DCDi, wygładzający poszarpane krawędzie oraz zaawansowany system zarządzania kolorem. Użytkownik może wybrać jeden z 6 trybów prezentacji barw, specjalnie dobranych do różnych typów zastosowań. Dla osób, które uznają to rozwiązanie za niewystarczające, producent przygotował specjalną aplikację, pozwalającą na dopasowanie koloru do własnych potrzeb i preferencji. Wystarczy poprzez port USB połączyć projektor z komputerem i uruchomić dołączone oprogramowanie.

Szeroka gama wejść sprawia, że Epson EMP-TW500 może współpracować z odtwarzaczem DVD, komputerem, telewizorem, magnetowidem czy konsolą do gier.

Cena projektora to 19295 zł netto, urządzenie jest objęte gwarancją na okres 36 miesięcy.

Informacje:

http://www.avc.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200