Epson EMP 7800

Projektor Epson EMP 7800 oprócz poprawionej w porównaniu z poprzednimi modelami jasności oraz lepszym kontrastem wyróżnia się zainstalowanym w nim portem Ethernet. Pozwala to na zdalne zarządzanie, monitorowanie i kontrolę sprzętu przez sieć.

Obsługa projektora odbywa się z zastosowaniem programów narzędziowych lub przez przeglądarkę internetową. W ten sposób można uzyskać informacje o stanie zasilania, zużyciu lampy, włączyć i wyłączyć urządzenie. W sytuacjach awaryjnych – po osiągnięciu określonej temperatury lub gdy należy wymienić lampę, projektor może wysłać nawet odpowiednie e-maile, powiadamiające o tych zdarzeniach administratora. Epson EMP 7800 wyposażono w menu ekranowe z funkcjami do poprawy geometrii obrazu oraz ustawienia służące do korekcji ustawienia kolorów przy wyświetlaniu obrazu na kolorowej płaszczyźnie (Wall Shot). Urządzenie może być zabezpieczone hasłem dostępu, co uniemożliwia korzystanie z niego osobom niepowołanym.

Projektor wyświetla obrazy z maksymalną jasnością 3500 ANSI luksów z kontrastem na poziomie 700:1. Wyposażony jest w szereg gniazd, takich jak: D-Sub, BNC, DVI, S-Video, Composite-Video, wyjście monitorowe). Możliwe jest również podłączenie myszy ze złączem USB. Cena urządzenia wynosi około 6000 euro. Polskim dystrybutorem projektora jest firma AVC.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200