Epicor odświeża system ERP obecny na rynku od 17 lat

Przedstawiciele firmy Epicor poinformowali o wprowadzeniu na rynek systemu iScala w wersji 2.3 SR 3. W nowej wersji wprowadzono m.in. nowe funkcje finansowe oraz rozwiązania pozwalające na korzystanie z wybranych możliwości oprogramowania z poziomu urządzeń mobilnych.

Nowe moduły funkcjonalne to m.in. narzędzia pozwalające na szczegółową analizę przychodów z realizowanych projektów i zawartych kontraktów, mechanizmy zaawansowanej kontroli kredytowej oraz system kontroli transakcji bankowych. Przedstawiciele firmy Epicor obiecują również większą skalowalność i komfort obsługi oprogramowania. Zgodnie z oficjalnymi informacjami zmiany dotyczą również funkcjonalności z zakresu obsługi posprzedażnej, w tym m.in. demontażu i naprawy wyrobów gotowych, procesów pakowania wyrobów oraz fakturowania opartego na zdarzeniach zarejestrowanych w module zarządzania kontraktami. Zmiany objęły również interfejs obsługi niektórych modułów.

Warto dodać, że amerykański koncern Epicor nabył prawa do systemu iScala w 2003 roku, wraz z przejęciem firmy Scala

Czytaj też:

Epicor kupuje producenta systemów kadrowo-płacowych

IFS pracuje nad funkcjami społecznościowymi dla systemu IFS Applications

Zakończył się pierwszy etap konkursu na najlepszą aplikację dla Windows Azure

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200