Enova udostępnia system ERP w chmurze

Uruchomiono pierwsze trzy moduły systemu enova365. W pierwszy kwartale przyszłego roku, enova w chmurze udostępniać będzie swą pełną funkcjonalność.

Enova udostępnia system ERP w chmurze

Enova365

Po programie pilotażowym zakończonym w lipcu 2013 roku, chmurowa wersja systemu enova365 weszła oficjalnie do sprzedaży. Ukończone testy pozwoliły określić elementy systemu, których użytkownicy najbardziej oczekiwali. Dzięki temu, w drugiej połowie sierpnia, producentowi – Soneta Sp. z o.o. - udało się uruchomić pierwsze trzy moduły enova365.

Pierwszy z nich to „Handel Start” obsługujące najważniejsze procesy związane z działalnością handlową i gospodarką magazynową. Drugim i trzecim są służące do samoobsługi pracowniczej  „Pulpit Pracownika” i „Pulpit Kierownika” będące rozwinięciem enovaNet Kadry Płace. To rozwiązanie pozwala generować i zarządzać wnioskami pracowniczymi i czasem pracy on-line.

Zobacz również:

  • Ericsson obcina zatrudnienie - prace straci 1400 osób
  • Włochy są kolejnym krajem, w którym Microsoft zbuduje swoją chmurę

Firma Soneta zapewnia, że jesienią tego roku w chmurze udostępniony zostanie moduł Kadry Płace. Na początku przyszłego roku, w chmurze dostępna będzie natomiast cała funkcjonalność enova. Firma pracuje także nad rozwiązaniem dedykowanym urządzeniom mobilnym.

Enova365 posiada interfejs użytkownika oparty na HTML5. Usługa dostępna jest w chmurze publicznej na platformie Windows Azure oraz jako oprogramowanie instalowane w chmurze prywatnej.

Więcej informacji na temat omówionego rozwiązania znaleźć można na jego oficjalnej stronie internetowej - http://www.enova365.pl/.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200