Emax zdecydował się na rozwiązania SAP

Poznańska spółka informatyczna będzie wykorzystywać oprogramowanie niemieckiego producenta. Dwuetapowe wdrożenie, realizowane przez SAP Polska, obejmie instalację modułów rachunkowości finansowej i controllingu oraz systemu do obsługi sprzedaży i zarządzania projektami.

Emax SA podpisał kontrakt z SAP Polska na usprawnienie własnych systemów zarządzania finansowego. Wartość umowy nie została przedstawiona. Kontrakt przewiduje, że w pierwszym etapie wdrożenie dokonane przez SAP w spółce Emax obejmie Rachunkowość Finansową (FI) i Controlling (CO). Etap ten zakończy się pod koniec I kwartału 2002 r. Drugi etap wdrożenia obejmie moduły Sprzedaży i Dystrybucji (SD) oraz Zarządzania Projektami (PS). Z rozwiązań zaimplementowanych w firmie Emax skorzysta ok. 100 pracowników spółki.

Emax SA nie wyklucza możliwości rozszerzenia rozwiązania na inne spółki, które wchodzą w skład grupy kapitałowej Emax, a mianowicie Winuel SA, Max Elektronik SA, BI.COM SA oraz EMCom sp. z o.o.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Na rynku pojawiła się kolejna wirtualna stacja robocza
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200