Eleganckie obudowy FEEL

Komputronik rozpoczął sprzedaż nowych obudów FEEL, których premiera odbyła się na targach CeBIT 2001.

Komputronik rozpoczął sprzedaż nowych obudów FEEL firmy Mode Com, których premiera miała miejsce na targach CeBIT 2001.

Są to obudowy typu Midi-Tower posiadające nowoczesny i elegancki wygląd. Produkty występują w kilku kolorach, a producent zwraca uwagę na ich wysoką funkcjonalność.

Oba modele - Feel IV oraz Feel V posiadają wewnętrznie wzmocnioną konstrukcję obudowy, która zbudowana została z blach o grubości 1 mm. Feel V umożliwia podłączenie dwóch urządzeń USB, mikrofonu oraz słuchawek poprzez wbudowane w przednim panelu złącza, które ukryte są za uchylną pokrywą zlokalizowaną w dolnej części przedniej ścianki. Panel czołowy wykonano z plastiku ABS. Napęd CD-ROM może zostać ukryty za specjalną uchylną pokrywą, a odkręcane (bez konieczności użycia narzędzi) boczne ścianki ułatwią montaż podzespołów. Obudowa posiada kieszenie na napędy: 5,25'' x 4 (zewnętrzne); 3,5 '' x 2 (zewnętrzne); 3,5 '' x 2 (wewnętrzne), oraz miejsce na dwa dodatkowe wentylatory. FEEL jest wyposażony w zasilacz ATX o mocy 300W. Wymiary obudowy to 190x460x430 (szerokość x głębokość x wysokość). Produkt dostępny jest w kolorze białym, metalizowanym srebrnym i niebieskim.

Ceny produktów w zależności od wersji wynoszą ok. 278 do 278 zł.

Więcej informacji:

www.komputronik.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200