Eleganckie multimedia

Philips zaprezentował monitor 150X LCD do którego dobrano odpowiednią stylistycznie bezprzewodową mysz i klawiaturę Logitech.

Philips oraz Logitech - producent bezprzewodowych peryferiów komputerowych, poinformowały o nawiązaniu współpracy w zakresie zaprojektowania i produkcji bezprzewodowej myszy oraz klawiatury do monitora 150X.

Wygląd 150X, nawiązuje pod względem projektu obudowy do nowoczesnych urządzeń o wysmakowanej stylistyce. Monitor dostępny jest zarówno w srebrnej jak i w czarnej wersji kolorystycznej. Bezprzewodowa mysz i klawiatura, dopasowane zostały wzorniczo do monitora i sygnowane są wspólnie przez firmy Philips i Logitech.

Na polskim rynku monitor 150X wraz z myszą i klawiaturą pojawi się w IV kwartale 2001 r. Zestaw oferowany będzie w cenie 3 359 zł netto dla końcowego odbiorcy czyli takiej samej jak dotychczasowa cena samego monitora 150X bez peryferiów.

Więcej informacji: http://www.philips.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200