Eksperci ze Spotify, Netflix, Github, Google, Microsoft i wielu innych. Wiemy kto wystąpi na Infoshare 2024 - największej w CEE konferencji łączącej technologię, biznes i startupy.

Foto:Infoshare

Materiał promocyjny Cztery sceny dedykowane developerom i prelekcje czołowych technologicznych gigantów. Organizatorzy Infoshare 2024 stawiają na najważniejsze trendy w branży IT i rozmowy o jej przyszłości. Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 maja w Gdańsku. Wystąpi na niej ponad 150 prelegentów z całego świata.

Od Agile do IT Security

Uczestnicy konferencji zobaczą Jeffa Gothelfa z GOTHELF.CO - eksperta w dziedzinie projektowania produktów, autora takich książek, jak „Lean UX” i "Forever Employable", którego praca i metodyka są przewodnikiem dla liderów biznesu i technologii w adaptacji do zmieniającego się krajobrazu cyfrowego i budowania kariery w branży.

Eksperci ze Spotify, Netflix, Github, Google, Microsoft i wielu innych. Wiemy kto wystąpi na Infoshare 2024 - największej w CEE konferencji łączącej technologię, biznes i startupy.

Foto:Infoshare

Jak zrobić „startup w weekend” zdradzi Jakub Mrugalski, ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa sieciowego oraz automatyzacji IT. Mateusz Chrobok, specjalista od cyberbezpieczeństwa, startupów, innowacji i sztucznej inteligencji, który zawodowo walczy z oszustwami online opowie o monetyzacji, prywatności, i tożsamość cyfrowa w Nowej Erze Technologii AI. Joseph Katsioloudes, ekspert w zakresie bezpieczeństwa z GitHub odkryje przed uczestnikami historię sukcesu gh.io/securecodegame - gry, która w ciągu pierwszych 6 miesięcy przyciągnęła ponad 3000 programistów. W trakcie drugiego wystąpienia przedstawi także nowe podejście do bezpieczeństwa kodu w erze AI. Z kolei Vinicius Carvalho pokaże, jak zespół inżynierów wideo i obrazu z Netflix zrewolucjonizował platformę streamingową dzięki platformie Cosmos.

Eleftheria Batsou, entuzjastka open source i czystego kodu dokona przeglądu DX, UX i UI okiem programisty i… użytkownika. W trakcie prezentacji zgłębi case study najnowszych usług i produktów, proponując rozwiązania tam, gdzie doświadczenie lub design odbiegają od oczekiwań. Pokaże także proste kroki, które programiści mogą podjąć, aby ulepszyć swoje umiejętności projektowe.

Kluczowi eksperci DEV na Infoshare

@codeSTACKr czyli Jesse Halla, full-stack developer, który skupia się na edukacji z zakresu programowania odpowie na pytanie, jak rozpocząć wdrażanie komponentów optymalizacji systemu RAG (Retrieval Augmented Generation). Nie zabraknie Victora Rentea, Java Championa z dwudziestoletnim doświadczeniem i członka Europejskiej Społeczności Twórców Oprogramowania, który zdobył uznanie dzięki warsztatom dla programistów, podczas których rozwiązuje realne problemy projektowe. Opowie on najważniejszych i najciekawszych aktualizacjach wersji językowej Java.

Pełna lista prelegentów znajduje się tutaj: [link].

Infoshare 2024 - biznes i technologie w tonie BOKKA

Eksperci ze Spotify, Netflix, Github, Google, Microsoft i wielu innych. Wiemy kto wystąpi na Infoshare 2024 - największej w CEE konferencji łączącej technologię, biznes i startupy.

Foto:Infoshare

Poza dedykowanymi scenami i specjalistycznymi warsztatami developerzy będą mogli posłuchać ekspertów obecnych na pozostałych scenach konferencji. Wystąpią m.in. Steve Nouri, David Barnes, Prof. Henrik von Scheel, Aleksandra Przegalińska, Natalia Hatalska, Łukasz Kosuniak oraz Artur Jabłoński.

Organizatorzy wydarzenia przewidzieli także liczne imprezy dodatkowe, m.in. Great Networking Party z koncertem na żywo. W tym roku dla uczestników zagra BOKKA z supportem rockowego zespołu Furkot, którego członkiem jest… jeden z prelegentów konferencji Michał Sadowski, założyciel Brand24.

Szczegóły dotyczące biletów dostępne są na stronie Organizatora.
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]