Ekosystem cyfrowych zmian. Podcasty Computerworld TOP200

Technologia jest tylko częścią zmian w nowoczesnej organizacji. Transformacja cyfrowa obejmuje znacznie więcej procesów. Są firmy, które potrafią pomóc biznesowi w tej wielkiej zmianie.

Nie jesteśmy w biznesie samotnymi wyspami. Mamy partnerów, klientów, dostawców, zależymy od innych, a inni zależą od nas. Chcemy się zmieniać, cyfryzować usługi, procesy, ale czy wiemy, jak to robić? Coraz częściej praktyka pokazuje, że technologia jest tylko częścią zmian w nowoczesnej organizacji, transformacja cyfrowa obejmuje znacznie więcej procesów. Na szczęście są organizacje, które potrafią pomóc biznesowi w tej wielkiej zmianie. Nie działają one same, ale z innymi firmami tworzą wielkie ekosystemy, posiadają narzędzia, kompetencje i pomysły. O tym między innymi rozmawiamy z naszym gościem, prezesem Fujitsu w Polsce. Zapraszamy po unikalną dawkę wiedzy o strategii cyfryzacji.

Zobacz również:

  • 2024 – czego spodziewać się od technologii?
  • Bez ludzi nie ma sukcesu
  • AI w firmie to większe przychody, niższe koszty i lepsza obsługa klienta
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200