Edycja druga Novell iFolder

Novell zaoferował drugie wydanie oprogramowania Novell iFolder Professional Edition, które zapewnia użytkownikowi dostępność jego plików z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu.

Novell zaoferował drugie wydanie oprogramowania iFolder Professional Edition, które zapewnia użytkownikowi dostępność jego plików z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Nowy iFolder działa teraz w sieciach Linux, Solaris, NetWare i Windows NT/2000 i zawiera oprogramowanie Web Access dla Windows CE i Palm OS.

Najważniejsze nowości w Novell iFolder Professional Edition 2 to:

- Obsługa nowych systemów operacyjnych - NetWare i Windows NT/2000 uzupełniono o Linux i Solaris.

- Skalowalność - zwielokrotnione serwery Novell iFolder mogą być składane w pojedynczy system działający w jednej domenie.

Zobacz również:

- Dostęp z i Palm OS - użytkownicy iFoldera mają dostęp do swoich plików z dowolnego Pocket PC lub urządzenia z systemem Palm OS.

- Raportowanie i billing.

- Odzyskiwanie hasła - odtwarzanie dodatkowego hasła użytkowników (pass phrase).

Novell iFolder Professional Edition 2 ma być dostępny w drugiej połowie kwietnia, w cenie 49 USD za użytkownika. Usługodawcy, którzy zechcą, skorzystają z możliwości dostarczania nowej usługi swoim abonentom, zapłacą 1,5 USD miesięcznie za każdego użytkownika.

Posiadacze pakietu Novell iFolder Standard Edition 1.0 mogą nabyć uaktualnienie w cenie 26 USD za użytkownika.


×