EduSoft szkoli z ZENworks

Firma już w lipcu rozpocznie pierwsze szkolenia z ZENworks for Desktops 4 – najnowszej wersji oprogramowania Novella do zdalnego zarządzania komputerami stacjonarnymi i przenośnymi.

CE EduSoft już w lipcu rozpocznie pierwsze szkolenia z ZENworks for Desktops 4 – najnowszego oprogramowania Novella do zdalnego zarządzania komputerami stacjonarnymi i przenośnymi. Premiera tego pakietu miała miejsce w połowie maja. ZENworks for Desktops 4 umożliwia m.in. zarządzanie bez konieczności instalowania oprogramowania klienckiego na poszczególnych stacjach i wspiera funkcję PXE (Preboot Execution Environment) pozwalającą na uruchamianie komputerów przed zainicjowaniem pracy systemu operacyjnego.

EduSoft organizuje pierwsze szkolenia z Novell ZENworks for Desktops 4 w Warszawie w terminach 4 - 5 lipca, 1 - 2 sierpnia, 5 - 6 września br. Cena za uczestnictwo jednej osoby wynosi 1.000 zł.

Zobacz również:

  • Czarna strona Apple, o której się nie mówi
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200