Eddy AI, litewski innowacyjny chatbot, ma nowego właściciela

Firma TripAdd, dostawca usług dodatkowych w ramach Blue Ribbon Bags Group, sfinalizowała wielomilionowe przejęcie Eddy Travels. Grupa Blue Ribbon Bags planuje wykorzystać istniejące relacje z ponad 300 OTA do promowania innowacyjnego rozwiązania TripAdd, jak również chatbota Eddy Travels napędzanego przez sztuczną inteligencję.

Źródło: Blue Ribbon Bags

TripAdd będzie funkcjonować jako zintegrowana platforma rynkowa typu white label dla sprzedawców usług dodatkowych i dostawców usług turystycznych. TripAdd będzie wykorzystywał technologię uczenia maszynowego w czasie rzeczywistym w celu optymalizacji pakietów usług dodatkowych świadczonych przez strony trzecie na podstawie danych o klientach. Know-how Eddy Travels w zakresie uczenia maszynowego zwiększy możliwości TripAdd i zapewni użytkownikom i podróżnym większą wygodę w ramach ekosystemu TripAdd.

Partnerzy, którzy włączą TripAdd do swoich procesów rezerwacji, uzyskają dostęp do nieustannie poszerzanego katalogu produktów dodatkowych, a także otrzymają informacje w czasie rzeczywistym z TripAdd Partner Dashboard. Eddy Travels będzie nadal obsługiwać swojego chatbota do planowania podróży i zmieni nazwę swojego asystenta na „EddyAI”. Asystent Eddy AI wykorzystuje technologię uczenia maszynowego do rozumienia języka naturalnego i personalizacji; przetwarza wiadomości użytkowników i odpowiada natychmiast na najczęstsze pytania klientów.

Zobacz również:

  • Nowa era dla czytników wiadomości
  • Patronus tworzy narzędzie diagnostyczne do wychwytywania błędów genAI

Edmundas Balčikonis, współzałożyciel i dyrektor generalny Eddy Travels powiedział: „Cały zespół Eddy Travels jest niezmiernie podekscytowany dołączeniem do rodziny TripAdd. Od dłuższego czasu pracujemy z zespołem TripAdd z USA i współpraca ta układa się wspaniale. Dzięki wszystkim znakomitym możliwościom w branży turystycznej nadszedł idealny czas na fuzję. Z zapałem będziemy wspierać odbudowę tego segmentu dzięki rynkowi dodatkowemu TripAdd i technologii asystenta sztucznej inteligencji pod nową marką Eddy AI”.

„Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z wprowadzeniem do naszego zespołu Eddy Travels. Ich doświadczenie w zakresie uczenia maszynowego i przetwarzania języka stanowi ogromny impuls dla naszego Działu Rozwoju – powiedział dyrektor generalny Blue Ribbon Bags i TripAdd, Gabriel Menkin. Dodał również: - Dzięki tej współpracy i dołączeniu TripAdd jesteśmy na najlepszej pozycji, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe usługi”.

Blue Ribbon Bags („BRB”) to popularna na świecie usługa śledzenia zagubionego bagażu. Za 5 USD BRB śledzi i przyspiesza zwrot bagażu zagubionego przez linie lotnicze. Jeżeli bagaż nie zostanie zwrócony pasażerowi w ciągu 96 godzin, BRB daje pasażerowi gwarancję satysfakcji w wysokości 1 tys. USD. BRB obejmuje każdy lot w dowolnym miejscu na świecie i sprzedaje swoje usługi w ponad 90 krajach poprzez OTA, TMC, linie lotnicze, ubezpieczycieli podróży i karty kredytowe.

TripAdd jest cyfrowym rynkiem wszelkich usług turystycznych. Na podstawie danych dotyczących podróży klienta serwis dokonuje wyboru najlepszych ofert produktowych i łączy je w spersonalizowane pakiety turystyczne z rabatem. Do pakietów oferowanych przez TripAdd należą produkty turystyczne, takie jak wycieczki, opieka nad lotem, elektroniczna wiza i wiele innych.

Eddy Travels: Eddy Travels to wspomagany sztuczną inteligencją asystent rozumiejący głos, który umożliwia użytkownikom planowanie podróży w ciągu kilku minut. Można wysłać wiadomość tekstową lub głosową do asystenta Eddy Travels i natychmiast otrzymać spersonalizowane sugestie dotyczące najlepszych lotów, hoteli, wynajmu samochodów i innych usług związanych z podróżowaniem. Tego typu cyfrowe wsparcie jest dostępne za pośrednictwem: Facebook Messenger, Instagram, Telegram, Viber, Slack, Line i WhatsApp. Na całym świecie już ponad 4 mln osób skorzystało z Asystenta Eddy Travels, otrzymując w ciągu kilku sekund oferty produktów i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Źródło: Blue Ribbon Bags

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200