Eaton poszerza ofertę o nowe, modułowe zasilacze UPS

Firma Eaton wprowadziła na rynek EMEA (Europa, Afryka, Bliski Wschód) kilka nowych trójfazowych, modułowych UPS-ów. Są to urządzenia linii 93PM funkcjonujące w trybie podwójnej konwersji, dostępne w zakresie mocy znamionowej od 30 do 200 kW.

Zasilacze mają konstrukcję modułową. Pozwala ona w przypadku zmian poziomu obciążenia na skalowanie architektury, zgodnie z zasadą pay-as-you-grow. Urządzenia wykorzystują bezprzewodową technologię HotSync, umożliwiającą ich równoległą pracę. Można wtedy skalować system do mocy znamionowej wynoszącej 800 kW.

Sprawność urządzeń (wtedy, gdy pracują w trybie konwersji) wynosi 96,7%, natomiast wtedy, gdy pracują w trybie podwyższonej sprawności (tryb ESS) przekracza 99%.  ESS automatycznie i stale dopasowuje działanie UPS do bieżącej jakości zasilania i (jeśli jest to konieczne) przełącza UPS w tryb podwójnej konwersji w czasie krótszym niż 2 milisekundy.

Zobacz również:

  • Zasilanie infrastruktury IT - oto najpopularniejsze zagrożenia

Zasilacze są standardowo wyposażone w oprogramowanie Intelligent Power Manager (IPM), które jest kompatybilne ze wszystkimi najważniejszymi systemami operacyjnymi i platformami wirtualizacyjnymi, włączając w to VMware vCenter, Microsoft Systems Center oraz Citrix XENCenter.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200