ERP przy produkcji kruszyw drogowych

Slag Recycling to jeden z największych producentów kruszyw drogowych w Polsce.

Produkuje materiały dla drogownictwa, kolejnictwa i budownictwa. Specjalizuje się w odzysku odpadów i gruzu oraz rewitalizacji terenów poprzemysłowych. Działalność spółki, mającej siedem oddziałów produkcyjnych na terenie kraju, wspiera oprogramowanie klasy ERP firmy Simple. Wdrożone funkcjonalności dotyczą obszarów: raportowania, finansów, księgowości, zarządzania majątkiem trwałym i obrotu towarowego.

Wykorzystanie zintegrowanego systemu ogromnie ułatwiło zarządzanie rozproszoną geograficznie działalnością. System Simple.ERP pozwolił na centralizację informacji o sprzedaży i zakupach, co przełożyło się na możliwość efektywnego monitorowania rentowności poszczególnych produktów oraz całych oddziałów spółki. Wymierne korzyści biznesowe wynikają też z możliwości ciągłego monitorowania dyscypliny płatności kontrahentów i wsparcia dla procesów windykacyjnych.

Zobacz również:

  • Grupa MTP wybrała system ERP firmy Soneta
  • Fabryka przyszłości. Na jakie przeszkody mogą natknąć się firmy cyfryzujące produkcję?
  • Metro Warszawskie wdrożyło nowy system ERP
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200