EPAM Polska zatrudnia już ponad 5 tys. osób

EPAM Systems, założona w 1993 roku firma, specjalizująca się w rozwoju usług IT, projektowaniu oprogramowania dla przedsiębiorstw oraz inżynierii platform cyfrowych, wkroczył do Polski ponad 10 lat temu. Polski oddział firmy przez całą minioną dekadę rozwijał się i ostatnio EPAM Polska poinformował, że w czerwcu tego roku liczba pracowników przekroczyła 5 tys. osób.

Grafika: Direct-Media/freerangestock

Firma rozrosła się szczególnie mocno w ostatnich 12 miesiącach, kiedy to zespół EPAM Polska powiększył się aż o 2 tysiące kolejnych osób i nowych pracowników ciągle przybywa. Specjaliści EPAM tworzą międzynarodową społeczność i pracują w pięciu oddział firmy zlokalizowanych w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Warszawie i w Katowicach.

Niedawno spółka znalazła się na prestiżowej liście Najlepszych Miejsc Pracy ogłaszanej przez Great Place to Work Polska (zajmując na niej szóste miejsce), a w lutym br. zwyciężyła w organizowanym przez magazyn Computerworld badaniu AudIT, zdobywając tytuł Best Place to Work in IT in Poland.

Zobacz również:

  • Siemens przystępuje do Semiconductor Education Alliance
  • EPAM Polska skupia się na rozwoju kobiet

EPAM prowadzi obecnie kilkaset procesów rekrutacyjnych, poszukując osób zainteresowanych pracą w modelu hybrydowym oraz w pełni zdalnym w oparciu o różne formy zatrudnienia. Pracę w firmie mogą znaleźć inżynierowie oprogramowania ze zróżnicowanym stażem i doświadczeniem, analitycy biznesowi, Project i Delivery Managerowie oraz konsultanci IT. Firma aktywnie poszukuje m.in. specjalistów Java, JavaScript, .NET, Python, a także testerów oprogramowania (QA) oraz ekspertów DevOps/Cloud i Big Data.

Komentując rozwój firmy Radosław Świętoń, Head of People w EPAM Polska, mówi, „Cieszymy się, że inżynierowie wybierają EPAM i chcą wspólnie z nami tworzyć rozwiązania przyszłości dla liderów wielu sektorów rynku. W EPAM nie ma miejsca na nudę i monotonię. Dzięki globalnemu zasięgowi naszej firmy i różnorodności branż oraz klientów i prowadzonych dla nich projektów, możemy elastycznie dopasowywać ścieżki kariery do oczekiwań pracowników. Rozwijamy też nieustannie nasze programy L&D, wspierając talenty w rozwoju umiejętności miękkich i technicznych. Nasz zespół w Polsce tworzą specjaliści pochodzący z ponad 35 krajów z całego świata. Czerpiemy z tej różnorodności i jesteśmy z niej naprawdę dumni”.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200