EIZO ColorEdge CG19 - LCD dla grafika

W ofercie Alstora pojawi się wkrótce najnowszy, 19-calowy monitor LCD firmy EIZO z serii ColorEdge CG19, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań graficznych.

EIZO ColorEdge CG19 - LCD dla grafika

EIZO ColorEdge CG19

Model CG19 zbudowany został w oparciu o matrycę Super IPS. Ekran o przekątnej 19 cali wyświetla obraz w rozdzielczości natywnej 1280 x 1024 pikseli, z jasnością 280 cd/m2 oraz kontrastem 450:1. Widoczność ekranu zapewniona jest w zakresie 170 stopni (w pionie i w poziomie). Monitor posiada dwa cyfrowe gniazda DVI-I, co umożliwia podłączenie do niego dwóch komputerów i łatwe przełączanie się pomiędzy źródłami sygnału (przy pomocy przycisku na przednim panelu).

Podstawa monitora CG19 zapewnia szeroki zakres regulacji położenia ekranu (obrót o 35 stopni w prawo lub w lewo, pochylenie w pionie do 40 stopni, regulację wysokości w zakresie do 100 mm) oraz możliwość pracy w orientacji pionowej.

Wraz z monitorem EIZO ColorEdge CG19 dostępne jest intuicyjne oprogramowanie kalibrujące ColorNavigator (w wersjach dla systemów Windows 98SE, Me, 2000, XP i Mac OS 9.2.2 oraz OS X). Samej kalibracji możemy dokonać przy pomocy urządzeń ColorEdge CX1 lub GretagMacbeth Eye-One (są one sprzedawane oddzielnie).

Dostępny od września w ofercie Alstora monitor LCD EIZO ColorEdge CG19 objęty będzie 5-letnią gwarancją. Na razie nie jest jeszcze znana jego dokładna cena.

Więcej informacji: Alstor, specyfikacja EIZO ColorEdge CG19

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200