E-learning w modelu ASP

WiedzaNet i Incenti zawarły umowę o współpracy, której celem jest oferowanie szkoleń elektronicznych w modelu ASP (Application Service Provider) za pośrednictwem Internetu i łączy dedykowanych.

Incenti, specjalizująca się m.in. w usługach ASP, uzyska dostęp do biblioteki szkoleń elektronicznych firmy Thomson NETg (National Education Training Group), której przedstawicielem w Polsce jest WiedzaNet.

Obie firmy spodziewają się, że w tym roku nastąpi znaczny wzrost zainteresowania kursami elektronicznymi udostępnianymi poprzez Internet. Roczne koszty udostępniania takiego rozwiązania są wprawdzie porównywalne z ceną zakupu pełnego systemu, ale korzystający z niego klienci nie są obciążeni czasochłonnym procesem zarządzania platformą edukacyjną.

Przygotowana oferta szkoleniowa jest adresowana do sektora średnich i małych przedsiębiorstw oraz użytkowników indywidualnych.

W Polsce z kursów elektronicznych Thomson NETg, oferowanych przez WiedzaNet, korzystają przede wszystkim uczelnie. Klientami firmy są także m.in. Media Markt, Raiffeisen Bank Polska, Małopolski Urząd Wojewódzki i Sopocka Akademia Tenisowa.


TOP 200