Drukowanie pół żartem, pół serio

Drukarka fotograficzna Epson Stylus Photo 2400 jest już dostępna na polskim rynku. Urządzenie do zastosowań półprofesjonalnych umożliwia drukowanie zdjęć w formatach od 10x15cm do A0. Nowa konstrukcja oraz zastosowanie tuszy K3 sprawiają, że drukarka może wydrukować fotografię A4 z pełnym pokryciem w ciągu 80 sekund.

Drukowanie pół żartem, pół serio

Epson Stylus Photo 2400

Drukarka wykorzystuje technologię UltraChrome K3 - obejmuje ona 9 oddzielnych wkładów atramentowych (w tym cztery czarne: do papieru matowego, błyszczącego, Light Black, Light Light Black). System ten, jak przekonuje producent, zapewni bardziej zrównoważony balans szarości.

Należy także wspomnieć o wykorzystywanej przez drukarkę technologii Epson Micro Piezo, która polega na wstrzeliwaniu atramentu przez mikroskopijne dysze celem dokładniejszego odwzorowania obrazu na papierze.

Zobacz również:

  • Poparazzi – nowy pomysł na robienie i udostępnianie zdjęć

W zestawie z drukarką użytkownik otrzyma także pakiet oprogramowania Epson Creativity Suite, w tym program Epson RAW-Print, ułatwiający wydruk plików w formacie RAW, Epson Easy Photo Print, Epson File Manager i Epson Darkroom.

Sugerowana cena drukarki wynosi 3829 PLN brutto.

Więcej informacji: Epson.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200