Druk firmowy

Lexmark przygotował zestaw rozwiązań umożliwiających drukowanie w środowiskach SAP R/2 i R/3.

Lexmark przygotował zestaw rozwiązań umożliwiających drukowanie w środowiskach SAP R/2 i R/3.

Lexmark udostępnił definicje urządzeń PCL, narzędzia do drukowania kodów kreskowych, czcionki OCR i zestawy formularzy Optra Forms, przystosowane do współpracy z aplikacjami dla przedsiębiorstw SAP.

Według producenta, rozwiązanie to może przyspieszyć wydruk raportów, formularzy, etykiet, faktur i innych tego typu dokumentów przy wykorzystaniu drukarek laserowych Optra i drukarek igłowych tego producenta. Definicje urządzeń PCL dla aplikacji SAP umożliwiają użytkownikom dostęp do dodatkowych, specyficznych funkcji urządzeń, takich jak drukowanie wielu stron na jednym arkuszu, druk dwustronny, zszywanie, dziurkowanie, zarządzanie tonerem, wybór rozdzielczości oraz obsługa dodatkowych podajników i odbiorników papieru.

Optra Forms to zestawy formularzy przechowywane w pamięci drukarki i pozwalające na zmniejszenie obciążenia sieci przez redukcję liczby przesyłanych danych, które są niezbędne do prawidłowego wydruku standardowych dokumentów. Druk kodów kreskowych przez drukarki serii Optra wymaga instalacji odpowiednich modułów SIMM.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200