Dow Jones przez Hub IM

Firma Communicator Inc. podpisała umowę z serwisem informacyjnym Dow Jones, na mocy której stworzony przez nią program Hub IM będzie wykorzystywany do przekazywania informacji z nowojorskiej giełdy.

Dow Jones przez Hub IM
Użytkownicy Hub IM będą mogli uzyskać dostęp do najświeższych i najistotniejszych informacji i raportów z Dow Jones Newswires, a także brać udział w dyskusjach na forach czy chatroomach. "Wierzymy, że duża liczba użytkowników potrzebujących istotnych informacji giełdowych, i to w bardzo krótkim czasie, zechce skorzystać z naszego rozwiązania", stwierdził Scott Lichtman z Communicator Inc.

Obie firmy będą ponadto współpracować w zakresie rozwijania nowych aplikacji i rozwiązań, skierowanych do użytkowników o bardzo ściśle określonych potrzebach.

Zobacz również:

  • WhatsApp z dużymi zmianami w obsłudze wideo
  • Meta opracowała webową wersję usługi Imagine
Wersja Hub IM pracująca pod kontrolą przeglądarki internetowej ma być dostępna już dzisiaj (14.04). Wersja "samodzielna" powinna trafić do użytkowników w maju. Ceny programu uzależnione będą od wybranego przez użytkownika zakresu informacji.

Więcej informacji:

http://www.communicatorinc.com

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200