Dostawca z certyfikatem SAP

OVHcloud zdobyła certyfikat SAP® Regional Cloud and Infrastructure Operations Certification zaświadczający o dostarczaniu bezpiecznej, zautomatyzowanej infrastruktury do obsługi środowisk SAP na terenie całej Europy.

fot. AdobeStock

Europejscy partnerzy i klienci SAP mogą od teraz korzystać z wydajności rozwiązań OVHcloud do zbudowania swojego własnego modułowego rozwiązania SAP (w tym wdrożenia S/4HANA). Certyfikat pozwoli OVHcloud na zagwarantowanie klientom, że środowiska SAP będą obsługiwane w sposób wydajny i bezpieczny w ramach europejskich centrów danych zgodnych z certyfikatem SAP w zakresie rozwiązań chmurowych i infrastruktury oraz fizycznych serwerów do obsługi baz danych SAP HANA w modelu TDI (Tailored Datacenter Integration). „Jesteśmy dumni z certyfikatu SAP, który potwierdza, że nasza infrastruktura spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa i ochrony danych ustalone przez SAP, pomagając zapewniać integralność wrażliwych danych, a tym samym dając naszym klientom dodatkową ochronę przed żądaniami eksterytorialnymi" - wyjaśnia Sylvain Rouri, Chief Sales Officer w OVHcloud. „Z niecierpliwością czekamy na możliwość dostarczenia naszym klientom i partnerom SAP najnowocześniejszych i najbardziej odpornych infrastruktur do hostowania ich najbardziej krytycznych środowisk SAP" - dodaje.

SAP oferuje program certyfikacji skierowany do partnerów zarządzających chmurowymi i lokalnymi środowiskami swoich klientów. Procedury związane z certyfikatem SAP SAP-certified operations capabilities pozwalają identyfikować dostawców usług, którzy najlepiej odpowiadają wymaganiom związanym z jakością, zakresem działań i lokalizacją.

Zobacz również:

  • „Kwadrans z Technologią”. Przygoda z AI jest jak podróż…
  • Strategiczna współpraca NTT DATA Business Solutions i Beyond.pl
  • Snowflake Data Cloud Summit już w przyszłym tygodniu

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200