Dołącz do nas na DevOpsDays Warsaw!

Materiał promocyjny Już za kilka tygodni w Warszawie odbędzie się konferencja DevOpsDays. To prestiżowe wydarzenie zrzesza entuzjastów i praktyków podejścia DevOps z całego świata. W tym roku uzyskaliśmy status Platynowego Partnera tego eventu. Podczas eventu wystąpimy z prelekcją pt. "Automatyzacja deploymentu – czego gołym okiem nie widać". W roli prelegenta wystąpi jeden z naszych menedżerów, Sebastian Myszak.

DevOpsDays odbędzie się w dniach 24-25 listopada 2015 w Hotelu Gromada w Warszawie. Podczas tego spotkania spodziewamy się interesujących, merytorycznych wystąpień oraz prezentacji opartych na doświadczeniach z różnych branż. Uczestnictwo w DevOpsDays to doskonała okazja do zdobycia wiedzy na temat rozwiązań DevOps i ich zastosowaniu w firmach na całym świecie. To także szansa na poszerzenie zawodowych horyzontów oraz uzyskanie wartościowych kontaktów biznesowych z całego świata.

DevOpsDays to wydarzenie skierowane do wszystkich osób zainteresowanych nowymi technologiami w informatyce, zgrupowanymi pod pojęciem DevOps. Skierowane jest nie tylko do specjalistów i ekspertów dziedzinowych, ale również do kadry zarządzającej, zaangażowanej w funkcjonowanie IT przedsiębiorstwa.

Zachęcamy do udziału! Więcej informacji na: http://devopsdays.pl/