Dni Kariery w IT – Sii

Materiał promocyjny Sii Polska powstała w 2006 roku. Na rynku istniejemy już od 10 lat, w ciągu których staliśmy się liderem usług IT i inżynierii w Polsce!

Z jednoosobowego startup`a urośliśmy do firmy obecnie zatrudniającej 2500 Power People. Zaufało nam już 100 klientów z Polski i zagranicy, dla których nasi specjaliści realizują projekty każdego dnia.

Pomimo tak dużej skali procesów, które zachodzą u nas w firmie, najważniejsza jest dla nas realizacja naszej misji „Identyfikowanie i promowanie najlepszych pracowników”. Stawiamy na ludzi i ich rozwój zarówno profesjonalny, jak i osobisty. To właśnie dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i ich pasji do wykonywanej pracy, corocznie stajemy się coraz silniejszym partnerem biznesowym.

Sii to mnogość realizowanych projektów, dla klientów z przeróżnych branż i sektorów. Na co dzień mamy styczność z najnowszymi technologiami.

Jednak dla nas Sii, to nie tylko praca, ale również przyjaciele i codzienna pozytywna atmosfera. Pomagamy naszym Power People w realizowaniu marzeń i rozwijaniu swoich pasji. U nas każdy może zaproponować coś od siebie! Stale damy o integrację, dlatego oprócz cyklicznych wyjazdów integracyjnych, często organizujemy spotkania po godzinach pracy.

Szukamy ludzi, którzy tak jak my na co dzień kierują się takimi wartościami jak: ambicja, duch walki, pozytywne nastawienie czy praca zespołowa.

Nie zdradzamy jednak wszystkiego! Jeżeli chcesz nas bliżej poznać, odwiedź naszą stronę www.sii.pl

Sprawdź nasze oferty pracy i stań się jednym z Power People!

Dni Kariery w IT – Sii