"Diament najlepszym przyjacielem kobiety"

W ofercie firmy Canyon pojawił się nowy model przenośnego odtwarzacza MP3, Diamond (CN-MP9F). Urządzenie charakteryzuje się m.in. estetycznym wykończeniem - obudowa odtwarzacza sprawia wrażenie wykonanej z masy perłowej.

Odtwarzacz dysponuje kolorowym wyświetlaczem OLED (65 tys. barw), w kształcie okręgu. Obsługuje podstawowe formaty multimediów, w tym formaty dźwięku - MP3, WMA i WAV i obrazu - JPG, BMP, GIF. Użytkownik może dodatkowo odbierać transmisje radia FM (możliwe jest zapamiętanie maksymalnie 20 stacji) oraz rejestrować dźwięk.

"Diament najlepszym przyjacielem kobiety"

Odtwarzacz MP3 Canyon Diamond

Wygodę słuchania muzyki ma zapewniać funkcja "fade playback" (wyciszanie końca piosenki), 16 różnych prędkości odtwarzania oraz możliwość zapamiętywania i wyświetlania tekstów utworów.

Urządzenie będzie dostępne w dwóch wersjach, różniących się pojemnością pamięci: 256 i 512 MB. Zasilane jest litowo-jonowym akumulatorem, który - jak przekonuje producent - wystarcza na 35 godzin ciągłego odtwarzania.

Odtwarzacz trafi do sprzedaży w kwietniu br. Za wersję 256 MB trzeba będzie zapłacić 239 zł, a za model z pamięcią 512 MB - 299 zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200