Device Polska tworzy europejskie centrum logistyczne

Firma, które we wrześniu rozpoczęła przejęcie dostawcy urządzeń sieciowych, firmy Global Hardware Solutions, planuje teraz otworzyć europejskie centrum logistyczne i sprzedażowe. Chce w ten sposób rozwinąć światową sieć GHS, aktywną m.in. w Dallas, Dubaju i Meksyku.

Device prowadzi już nabór pracowników na nowe stanowiska, integruje bazy danych i pracuje nad nową strategia sprzedaży. Przedstawiciele firmy wierzą, dzięki połączeniu firm i stworzeniu centrum logistyczno-sprzedażowego klienci obu firm zyskają kompleksową opiekę w zakresie usług informatycznych i produktów sieciowych.

"Od teraz jeden opiekun zajmie się efektywnym planowaniem nie tylko działań związanych z asset management; migracją, remarketingiem, inwentaryzacją zasobów IT. W jego kompetencjach znajdzie się także całkowite zarządzanie infrastrukturą i cyklem życia wszystkich jej komponentów" - zapewniają przedstawiciele Device.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200